Producenci
O firmie

SBM Life Science

SBM Life Science to rodzinna firma założona w 1994 roku we Francji. Obecnie jest tam największą korporacją działającą w sektorze ogrodniczym, dostarczającą konsumentom środki ochrony roślin, nawozy oraz wiedzę, jak dbać o dom i ogród, aby czerpać z tego jak najwięcej przyjemności.

Od października 2016 firma jest obecna również w Polsce. Dzięki przejęciu produktów nieprofesjonalnych marki Bayer Garden, SBM Life Science stała się organizacją międzynarodową.

Głęboko wierzymy, że firma SBM Life Science ma ogromną szansę na stanie się wiodącym na świecie dostawcą środków ochrony roślin i produktów do pielęgnacji domu i ogrodu. SBM Life Science, z siedzibą w Ecully we Francji, będzie proponować innowacyjne produkty, spełniające oczekiwania konsumentów w Polsce,  głównych krajach europejskich oraz w Stanach Zjednoczonych.

Nowa marka – ten sam produkt

Zmiana marki Bayer Garden na Protect Garden nastąpiła w październiku 2018 roku. Znane wszystkim produkty, takie jak na przykład Decis, Previcur czy Zato, otrzymały nowe nazwy (odpowiednio: Deltam, Magnicur Energy, Magnicur Gold), a z opakowań zniknęło logo Bayer Garden zastąpione przez nową markę Protect Garden.

Zapewniamy Państwa, że mimo tej niedogodności, nasze produkty dalej produkowane są w tej samej jakości, składzie i mają dokładnie takie samo działanie.

Działania

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony www.protect-garden.pl, gdzie można znaleźć więcej informacjo o produktach, oraz poczytać ciekawe artykuły, oraz do polubienia nas na FB www.facebook.com/KreatywniOgrodnicy/ czy obserwowania na YT i Instagramie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl