Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Stonka ziemniaczana to największy szkodnik i najbardziej żarłoczny owad, atakujący uprawy ziemniaków. Jej obecność wywołuje bardzo szybkie niszczenie liści, przyczyniając się tym samym do ich zmniejszonej asymilacji, czego następstwem są małe, niskiej jakości bulwy. Stonki to owady, które bardzo szybko się rozmnażają, przez co ich plaga może w krótkim czasie zniszczyć uprawy, dlatego jak najszybciej trzeba podjąć z nimi skuteczną walkę. Jak z nimi walczyć? Stosując efektywne preparaty możemy się pozbyć tego uciążliwego szkodnika z naszych pól.

Nasz sklep internetowy oferuje skuteczne i wydajne środki, przeznaczone do zwalczania stonki ziemniaczanej. Działają one w tempie ekspresowym bo już po 15 minutach, zaś pełen efekt owadobójczy widoczny jest po 1 godzinie od zastosowania. Występują w postaci koncentratu do rozpuszczenia w wodzie, dzięki czemu są bardzo wydajne. Doskonale radzą sobie ze zwalczaniem szkodnika nawet latem, wtedy, kiedy wysyp stonki jest największy.

Oferowane preparaty są niezwykle pomocne w zwalczaniu stonki ziemniaczanej, a także innych szkodniki roślin ozdobnych, warzyw i owoców, takich jak mszyce, gąsienice bielinka, kwieciaki i skoczki. Dzięki zastosowaniu oferowanych preparatów wszystkie uprawy w gruncie i pod osłoną - jabłonie, truskawki, kwiaty i warzywa mogą być wolne od różnych szkodników, w tym stonki ziemniaczanej.
Tak inwazyjny, żarłoczny i bardzo płodny owad jakim jest stonka, może być zlikwidowany bardzo szybko i zapobiec stratom upraw ziemniaków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl