Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Wszyscy właściciele ogródków, podwórek i gospodarstw domowych doskonale wiedzą, jakie spustoszenie sieją gryzonie. Mogą one uszkadzać rośliny, a także powodować inne zniszczenia. Mogą także roznosić różnego typu zarazki i choroby. Potrafią się również w szybkim tempie rozmnażać, przez co problem staje się z dnia na dzień jeszcze trudniejszy do rozwiązania. W przypadku odkrycia gryzoni na swoim kawałku ziemni, nie warto więc zwlekać - to czas na szybkie i zdecydowane działania.

Jak skutecznie pozbyć się mysz, szczurów i nornic? Najlepiej sięgnąć po rodentycydy - substancje zwalczające gryzonie, które są bardzo efektywne i w zależności od preparatu zaczynają działać nawet już po 15 minutach. Są to preparaty na gryzonie, które pozwalają działać w sposób szybki i komfortowy. Wystarczy położyć trutkę w miejscu, gdzie pojawiają się gryzonie, choć należy wcześniej zapoznać się z etykietą i zachować ostrożność.

Nasz sklep internetowy oferuje sprawdzone preparaty na gryzonie, po które sięga wielu właścicieli ogródków i podwórek. Udowodniono w licznych badaniach, że rodentycydy to najskuteczniejszy sposób walki z myszami, szczurami i nornicami, co potwierdza także doświadczenie osób, sięgających po poniżej przedstawione preparaty. Dostępne są one w naszym asortymencie od ręki. Zapewniamy także ich szybką wysyłkę, do 48 godzin. Wszystkie środki biobójcze są szczelnie i solidnie zapakowane, dotrą więc pod wskazany adres w nienagannym stanie.

W nierównej walce z gryzoniami nie warto się męczyć. Lepiej postawić na sprawdzone i skuteczne rozwiązania. Oferujemy produkty, które pozwolą w szybki i wygodny sposób pozbyć się tego problemu. Co więcej, nasze środki są bardzo wydajne. Przykładowo, jeden pojemnik Rodicum Alpha pozwala na pozbycie się aż 50 mysz. Okazuje się więc, że gryzonie mogą zostać łatwo wyeliminowane z domu, podwórka, czy ogródka, a my na nowo możemy cieszyć się naszym kawałkiem ziemi, który wygląda dokładnie tak, jak zaplanowaliśmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl