Opcje przeglądania
Producenci
Produkty Protect Home | Ochrona domu przed insektami i gryzoniami

Pojawienie się insektów i gryzoni w domu czy w innym miejscu to nie lada problem. W takiej sytuacji należy działać szybko i skutecznie, ponieważ tylko w ten sposób można pozbyć się uciążliwego kłopotu. W celu wyeliminowania szkodników należy zaopatrzyć się w dobrej jakości preparaty w postaci trutek czy przynęty, wabiącej gryzonie i insekty. Tylko tego rodzaju środki biobójcze są gwarancją usunięcia niepożądanych i nieprzyjemnych gości, a ochrona domu przed insektami i gryzoniami będzie bardzo skuteczna.

Produkty Protect Home to znakomitej jakości preparaty, które są przeznaczone do ochrony domu przed niebezpiecznymi owadami, myszami i szczurami. W naszej ofercie znajdują się środki do tępienia insektów, takich jak karaluchy i pluskwy. To specyfiki, które mają wygodną i łatwą do aplikacji formę żelu. Jest to metoda bardzo dyskretna, bezpieczna i skuteczna. Wystarczy zaledwie 1 lub 2 krople specyfiku, by pozbyć się szkodliwych insektów. To produkty charakteryzujące się długim okresem działania, które dają szybkie i spektakularne efekty.

Nasz sklep internetowy oferuje także bardzo efektywnie działające trutki i przynęty na myszy i szczury. Rodicum Alpha to gotowa do użycia trutka, przeznaczona po pomieszczeń mieszkalnych i kuchni. Jest to preparat bardzo wydajny, gdyż dzięki jednemu pojemnikowi z trutką można wytępić aż 50 sztuk gryzoni. To produkt biobójczy o wysokiej skuteczności, który jest bardzo wygodnym sposobem zwalczania myszy. W przypadku pojawienia się szczurów w domu lub wokół niego doskonałym antidotum jest Rodicum Extra. To preparat w saszetkach w postaci gotowej przynęty. Dzięki specjalnej kompozycji tłuszczy i węglowodanów skutecznie wabi i tępi wszystkie osobniki. Ponadto jest bardzo wydajny.

Dzięki wykorzystaniu trutek i przynęt z naszej oferty ochrona domu przed insektami i gryzoniami będzie szybka i skuteczna. Oferowane produkty to doskonałej jakości preparaty, dzięki którym dom i jego otoczenie będą wolne od pasożytniczej i niebezpiecznej dla zdrowia inwazji owadów i gryzoni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl