Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Mszyce, gąsienice, stonka i inne szkodniki potrafią wyrządzić niemałe szkody w uprawach roślin ozdobnych, ogródków warzywnych i sadów. I chociaż rośliny mogą chorować z innych przyczyn, takich jak niewłaściwa pielęgnacja czy warunki uprawy, to jednak szkodniki należą to tych czynników, które wyrządzają największe spustoszenia. Aby wyeliminować ryzyko strat w uprawach należy się zaopatrzyć w specjalne preparaty do zwalczania niepożądanych gości. Dzięki takim środkom ogród i sad może być zdrowy, ponieważ zostanie uwolniony od destrukcyjnego działania szkodników.

Zwalczanie szkodników roślin może być bardzo skuteczne pod warunkiem, że zostaną wykorzystane najlepszej jakości preparaty owadobójcze, które ograniczą rozprzestrzenianie się owadów. Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie efektywnie i szybko działające produkty, dzięki którym można ochronić wiele gatunków roślin ozdobnych, warzyw i owoców. Nasz asortyment pozwala na skutecznie pozbycie się szkodników i jednocześnie jest łagodny dla różnego rodzaju roślinności.

Środki owadobójcze, które oferujemy zwalczają mszyce, gąsienice bielinka, stonkę ziemniaczaną, kwieciaki, skoczki, przędziorki, mączliki szklarniowe i inne szkodniki. To specjalne preparaty w postaci koncentratu do rozcieńczenia z wodą lub gotowe do użycia produkty, które doskonale chronią zarówno rośliny ozdobne uprawiane w gruncie, jak i pod osłonami oraz warzywa, drzewa i krzewy owocowe. Prezentowane produkty zwalczają szkodniki bardzo szybko, na przykład Deltam zaczyna działać już po 15 minutach, a pełny efekt bójczy jest widoczny po 1 godzinie.

Pośród oferowanych preparatów znajdują się takie, które oprócz właściwości bójczych znakomicie chronią rośliny w ogrodzie i sadzie przed chorobami grzybowymi, a także zwalczają szkodniki na roślinach doniczkowych uprawianych na tarasie, czy w domu. Dostępne mamy także specjalne pałeczki na mszyce do roślin ozdobnych wewnątrz pomieszczeń, które są jednocześnie wzbogacone o składniki nawozowe.

Zwalczanie szkodników roślin przy wykorzystaniu środków z naszego sklepu jest niezwykle skuteczne. Wszystkie produkty są wydajne, bezpieczne w użytkowaniu i działają bardzo długo, bo nawet do 60 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl