Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pojawienie się w domu, mieszkaniu czy w miejscu pracy nieproszonych gości to zawsze ogromny problem. Insekty muszą być jednak z wielu względów jak najszybciej wytępione. Owady biegające są nosicielami zarazków oraz wielu groźnych chorób. Ponadto szkodniki te bardzo lubią zadomawiać się w pobliżu produktów spożywczych – jeżeli jedzenie będzie miało kontakt z insektami, należy spisać je na straty.

Dlatego też stworzyliśmy ofertę dla wszystkich tych, którzy chcą jak najszybciej i raz na zawsze pozbyć się tych uciążliwych intruzów. Proponujemy środki od uznanych producentów na rynku – preparaty te są skuteczne i działają niemal błyskawicznie. Ich aplikacja gwarantuje, że kolonie owadów biegających – karaluchów, mrówek oraz prusaków – zostają zlikwidowane. Proponowane przez nas produkty są łatwe w aplikacji. Dzieje się tak, gdyż zadbano o ich odpowiednią konsystencję oraz o funkcjonalne, praktyczne opakowania. Środki te są bardzo wydajne – wystarczy ich niewielka ilość oraz stosowanie ich przez stosunkowo krótki czas, aby karaluchy, prusaki, mrówki i inne owady biegające na stałe wyprowadziły się z pomieszczenia lub budynku.

To, ile preparatu należy użyć, zależy od rozmiaru inwazji. Może okazać się, że insekty będzie można pokonać zaledwie kilkoma kroplami preparatu. Oferowane przez nas środki należy aplikować wszędzie tam, gdzie zagnieździły się owady i tam, dokąd mogą one zmierzać. Aby odczuć korzyści z ich stosowania, preparaty należy aplikować w szczelinach, na rantach i krawędziach blatów, za szafkami i szufladami kuchennymi, w narożnikach ścian.

Działanie oferowanych przez nas preparatów polega na kuszeniu owadów atrakcyjnym dla nich zapachem – następnie insekty mają kontakt z substancjami będącymi dla nich bezlitosną trucizną. Nasz sklep internetowy proponuje jedynie sprawdzone środki, które zdążyło już docenić wielu zadowolonych klientów.

Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona osób, które zdołały szybko rozprawić się z uciążliwymi owadami biegającymi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl