Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Środki owadobójcze

Uprawy warzyw, owoców czy kwiatów narażone są na niekorzystne i pasożytnicze działanie różnych owadów i insektów, które zmniejszają walory estetyczne roślin oraz niszczą plony i przyczyniają się do zmniejszenia ich wydajności. Aby temu skutecznie zaradzić konieczne staje się korzystanie z nowoczesnych, sprawdzonych i efektywnych preparatów do zwalczania szkodników, a są nimi środki owadobójcze. Preparaty te skutecznie chronią przed różnymi szkodnikami, które powodują osłabienie roślin, zahamowanie ich wzrostu, deformację liści lub ich opadanie, a nawet przedwczesne obumieranie całych roślin.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie całą gamę skutecznych i wydajnych preparatów na różnego rodzaju szkodniki, takie jak mszyce, przędziorki i pordzewiacze, stonkę ziemniaczaną, kwieciaki, skoczki, gąsienice motyli i inne pasożytnicze owady. Oferujemy zarówno gotowe do użycia preparaty, jak i koncentraty do rozcieńczania z wodą, a także pałeczki doglebowe do stosowania na rośliny doniczkowe wewnątrz pomieszczeń.

Oferowane środki owadobójcze, takie jak Deltam zawierają w swoim składzie bardzo skuteczne i aktywne substancje, które bardzo szybko zaczynają działać, bo już po 15 minutach, a pełny efekt bójczy widoczny jest już po godzinie od momentu oprysku. Preparaty te są przeznaczone do ochrony roślin ozdobnych, warzyw i owoców. Proponujemy także efektywne środki do ochrony róż i roślin ozdobnych pod osłonami i w gruncie, które szybko zwalczają szkodniki i doskonale chronią przed chorobami grzybowymi, a także środki, które na poziomie receptorów rozróżniają owady i chronią te pożyteczne, a eliminują szkodniki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl