Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Niedobór składników pokarmowych w glebie przyczynia się do małego wzrostu roślin i ich niedużej wydajności. Dlatego tak ważne są odpowiednio dobrane nawozy, dzięki którym można liczyć na efektywne plony i zdrowy wygląd różnych upraw. Dotyczy to zarówno plantacji uprawianych zbóż i warzyw, jak i kwiatów i traw. Wiosenne trawniki powinny być soczyście zielone, bujne i w zdrowej kondycji dlatego trzeba o nie odpowiednio wcześnie zadbać, stosując prawidłowe nawożenie roślin.
Nasz sklep internetowy Protect Garden oferuje wysokiej jakości naturalne nawozy mineralno-organiczne, które są przeznaczone do różnego rodzaju trawników. Mają znakomite działanie odżywcze i pielęgnacyjne, ponieważ zawierają zbilansowaną kompozycję składników, wpływających korzystnie na strukturę gleby i wygląd trawnika. Dzięki zastosowani tego produktu, trawa jest soczyście zielona i pozostaje w idealnej kondycji.

Ponieważ oferowany nawóz jest wolny od szkodliwych substancji dzieci i zwierzęta domowe mogą korzystać z trawnika od razu po rozpuszczeniu i wchłonięciu się do podłoża granulek nawozu. Nawóz jest w formie niepylącej i bezwonnej, co zapewnia komfort przy aplikacji na murawę. Ma bardzo długi okres działania, bo aż do 100 dni następuje powolny rozkład składników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl