Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Mszyce to bardzo szkodliwe owady, które stwarzają poważne zagrożenie dla uprawianych roślin: kwiatów, owoców czy warzyw. Te małe, ale bardzo aktywne szkodniki rozmnażają się bardzo szybko i są przyczyną poważnych strat w uprawach. Dlatego aby zachować ciągłość upraw i cieszyć się pięknymi i zdrowymi plonami trzeba zaopatrzyć się w skuteczne środki na mszyce.

W tej kategorii znajdują się wydajne i efektywne preparaty, które zaczynają działać bardzo szybko, bo już w 15 minut, a pełny efekt owadobójczy widoczny jest po jednej godzinie. Mają znakomite działanie owadobójcze nie tylko na mszyce, ale i na stonkę ziemniaczaną, kwieciaki, skoczki, gąsienice bielinka, mączliki szklarniowe, gąsienice motyli, poskrzypkę liliową, oprzędziki i inne szkodniki. Dzięki uniwersalnemu działaniu można je stosować na różne rodzaje szkodników z bardzo dobrym efektem.

Mamy też bardzo nowoczesny preparat na szkodniki, z nową substancją czynną, która oferuje wyższą skuteczność w działaniu niż inne obecnie stosowane preparaty, a jednocześnie nie wpływa na populację owadów pożytecznych. Ten inteligentny środek owadobójczy jest w tej chwili dostępny w postaci bardzo wygodnego w użyciu preparatu RTU oraz w postaci pałeczek doglebowych. Dzięki tym postaciom można ochronić rośliny domowe, oraz rośliny w doniczkach uprawiane na tarasie czy balkonie. Dodatkową zaletą produktu jest jego bardzo długie działanie, aż 60 dni ochrony.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl