Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nieprawidłowo przechowywane produkty spożywcze, brak odpowiedniej higieny oraz czystości w kuchni i pozostawianie w niej resztek jedzenia to najprostsza droga do inwazji mrówek. W naszych domach mają one wyjątkowo sprzyjające warunki do życia i rozwoju. Najczęściej pojawiają się w nich wczesną jesienią w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia i pożywienia. Jeśli rozgoszczą się w mieszkaniu, będzie bardzo trudno się ich pozbyć. Kiedy tylko zauważymy pojedyncze osobniki, musimy zatem zacząć szybko i skutecznie działać, aby nie zdążyły rozpanoszyć się po całym domu.

Mrówki faraona dostają się do naszych mieszkań różnymi drogami. Najczęściej są to drobne pęknięcia, szczeliny i dziury w ścianach, przez które z powodzeniem są w stanie przecisnąć się tak niewielkie insekty. W budynkach wielorodzinnych przemieszczają się kratkami wentylacyjnymi, pionami kanalizacyjnymi i innymi łatwo dostępnymi, nieprawidłowo zabezpieczonymi kanałami. Aby zapobiec ich przemieszczaniu na pewno trzeba uszczelnić wszelkiego rodzaju otwory, którymi mogą się one dostać do wnętrza mieszkania. Jednak najlepszą i najbardziej efektywną metodą pozbycia się tych insektów jest zastosowanie odpowiedniego środka owadobójczego.

Nasz sklep internetowy oferuje niezwykle skuteczne w działaniu preparaty, dzięki którym błyskawicznie pozbędziemy się mrówek. Środki znajdujące się w naszym asortymencie służą do zwalczania insektów bytujących w gospodarstwie domowym oraz w jego sąsiedztwie, jak również tych przemieszczających się wokół budynku, dopiero szukających w nim schronienia. Preparaty przez nas oferowane ułatwiają zwalczanie mrówek. Zawarte w nich substancje wabią owady, które zachęcone ich smakiem i zapachem chętnie je konsumują. W wyniku spożycia trutki insekty w ciągu kilku godzin obumierają. Co więcej, przenoszą substancje trującą do gniazda, unieszkodliwiając w ten sposób kolejne osobniki. W ten sposób szybko i efektywnie możemy się pozbyć plagi mrówek. Regularne stosowanie środków zgodnie z załączoną instrukcją zapobiega kolejnym inwazjom owadów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl