Kleszcze to bardzo niebezpieczne owady, które są przyczyną wielu groźnych chorób, takich jak borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu. Niewinny spacer po parku czy lesie, piknik na polanie czy kawa w przydomowym ogrodzie może nas narazić na niebezpieczeństwo ukłucia tego groźnego insekta. Żeby zapobiec ukąszeniom, na spacerze trzeba unikać wysokich drzew i traw, a na działce czy w przydomowym ogrodzie stosować odpowiednie preparaty. Ochrona przed kleszczami i innymi insektami to ważne działania, chroniące nasze zdrowie, a niekiedy i życie.

Nasz sklep internetowy oferuje efektywne i wydajne środki na kleszcze, które zawierają dwie substancje aktywne, wzmacniajcie swoje działanie owadobójcze. Są bardzo skuteczne w zwalczaniu nie tylko kleszczy, ale także pluskiew, much, meszek, komarów, prusaków, karaluchów, mrówek, rybików cukrowych i innych pasożytniczych owadów. Oferujemy preparaty w postaci koncentratu do rozpuszczenia w wodzie, dzięki czemu można go wygodnie aplikować w miejsca narażone na występowanie kleszczy.

Oferowane preparaty należy stosować w mieszkaniach, obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach gospodarczych, a także w altanach, ogrodach, na tarasach i w zadaszeniach pod drzewami. Ze względu na dużą skuteczność i wszechstronne zastosowanie są to środki idealnie nadające się do zwalczanie różnego rodzaju insektów i pasożytów. To produkty biobójcze, które dają natychmiastowy i długotrwały efekt, dlatego są doskonałym środkiem tępiącym kleszcze i inne owady latające i biegające.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl