Producenci
Promocje
Limocide Rośliny Ozdobne 30ml
Limocide Rośliny Ozdobne 30ml
21,99 zł 14,99 zł
szt.
Limocide Warzywa i Owoce 30ml
Limocide Warzywa i Owoce 30ml
21,99 zł 14,99 zł
szt.
Limocide Rośliny Ozdobne, Warzywa i Owoce 50 ml
Limocide Rośliny Ozdobne, Warzywa i Owoce 50 ml
26,99 zł 18,99 zł
szt.

Kleszcze to bardzo niebezpieczne owady, które są przyczyną wielu groźnych chorób, takich jak borelioza czy kleszczowe zapalenie mózgu. Niewinny spacer po parku czy lesie, piknik na polanie czy kawa w przydomowym ogrodzie może nas narazić na niebezpieczeństwo ukłucia tego groźnego insekta. Żeby zapobiec ukąszeniom, na spacerze trzeba unikać wysokich drzew i traw, a na działce czy w przydomowym ogrodzie stosować odpowiednie preparaty. Ochrona przed kleszczami i innymi insektami to ważne działania, chroniące nasze zdrowie, a niekiedy i życie.

Nasz sklep internetowy oferuje efektywne i wydajne środki na kleszcze, które zawierają dwie substancje aktywne, wzmacniajcie swoje działanie owadobójcze. Są bardzo skuteczne w zwalczaniu nie tylko kleszczy, ale także pluskiew, much, meszek, komarów, prusaków, karaluchów, mrówek, rybików cukrowych i innych pasożytniczych owadów. Oferujemy preparaty w postaci koncentratu do rozpuszczenia w wodzie, dzięki czemu można go wygodnie aplikować w miejsca narażone na występowanie kleszczy.

Oferowane preparaty należy stosować w mieszkaniach, obiektach użyteczności publicznej, pomieszczeniach gospodarczych, a także w altanach, ogrodach, na tarasach i w zadaszeniach pod drzewami. Ze względu na dużą skuteczność i wszechstronne zastosowanie są to środki idealnie nadające się do zwalczanie różnego rodzaju insektów i pasożytów. To produkty biobójcze, które dają natychmiastowy i długotrwały efekt, dlatego są doskonałym środkiem tępiącym kleszcze i inne owady latające i biegające.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl