Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Zwalczanie karaluchów wymaga zastosowania bezkompromisowych, skutecznych rozwiązań. Dlatego też w naszej ofercie znalazły się środki z unikalnie opracowaną formułą. Preparaty te zawierają w swoim składzie silnie działające substancje, które pozwalają szybko pozbyć się z domu czy mieszkania nieproszonych gości.

Zwalczanie karaluchów może być prawdziwą udręką – gdy zawiodą wszelkie domowe sposoby, jedynym ratunkiem jest sięgnięcie po profesjonalne środki. Nasz sklep internetowy oferuje sprawdzone produktu od renomowanych producentów, co daje gwarancję, że żaden karaluch nie będzie miał z nimi szans.

W oferowanej trutce na karaluchy zawsze znajdują się dodatki smakowe kuszące karaluchy. Insekt zostaje zwabiony w miejsce, gdzie został zaaplikowany środek, a następnie oddziałują na niego trujące substancje. Dlatego też preparaty tego typu są skuteczne oraz umożliwiają raz na zawsze uporać się z inwazją karaluchów.

W naszym asortymencie znajdują się produkty wyjątkowo dyskretne i umożliwiające wygodną aplikację. Środek na karaluchy ma konsystencję gęstego żelu i jest umieszczony w strzykawce. Sprawia to, że można go łatwo zaaplikować nawet w trudno dostępne miejsca.

Zakamarki takie jak dziury, szczeliny, przestrzeń za meblami i szafkami kuchennymi to miejsca, w których w przypadku inwazji karaluchów powinna zostać nałożona trutka na karaluchy. Domownicy muszą zaaplikować środek również wszędzie tam, gdzie wcześniej zauważyli pojawienie się szkodników. W zależności od tego, jaka jest skala plagi tych insektów, należy dozować odpowiednią dawkę preparatu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ogromnym problemem jest inwazja karaluchów. Owady te są nosicielami chorób oraz roznoszą zarazki. Jeżeli mają one kontakt z żywnością, nie nadaje się ona następnie do spożycia. W związku z tym proponujemy skuteczne i szybie rozwiązanie tego problemu w postaci błyskawicznie działających środków na karaluchy. Dzięki nim już po kilku dniach większość insektów zostaje wytępiona. Skorzystanie z naszej oferty, to pierwszy krok do wyproszenia niechcianych intruzów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl