Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Fungimat AL Spray 1 L Fungimat AL Spray 1 L
Producent: Protect Garden
Cena: 37,99 zł
szt.
zobacz więcej
Fungimat koncentrat 50 ml Fungimat koncentrat 50 ml
Producent: Protect Garden
Cena: 29,99 zł
szt.
zobacz więcej
Limocide Rośliny Ozdobne 30ml Limocide Rośliny Ozdobne 30ml
Producent: SBM
Cena: 21,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
Limocide Warzywa i Owoce 30ml Limocide Warzywa i Owoce 30ml
Producent: SBM
Cena: 21,99 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Magnicur  One-Day 15 ml Magnicur One-Day 15 ml
Producent: Protect Garden
Cena: 22,99 zł
szt.
zobacz więcej
Magnicur Energy 100 ml Magnicur Energy 100 ml
Producent: Protect Garden
Cena: 49,99 zł
szt.
zobacz więcej
Magnicur Gold 2,5 g Magnicur Gold 2,5 g
Producent: Protect Garden
Cena: 19,99 zł
szt.
zobacz więcej
Multirose 50 ml Multirose 50 ml
Producent: Protect Garden
Cena: 21,99 zł
szt.
zobacz więcej

Rośliny zaatakowane przez chorobotwórcze grzyby tracą swój zdrowy wygląd. Pędy zamierają, na liściach pojawiają się rdzawe i brunatne plamy, pleśń i wiele innych objawów. Przyczyniają się one do osłabienia kondycji roślin, a w efekcie do pogorszenia jakości plonów. Można jednak zapobiegać chorobom i skutecznie z nimi walczyć. Wystarczy zaopatrzyć się w dobrej jakości preparaty, zwalczające choroby grzybowe roślin.

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie bogaty wybór wydajnych i efektywnie działających środków, dzięki którym można zlikwidować wiele uciążliwych problemów. Pośród naszej oferty znajduje się Funigmat Koncentrat, który zwalcza wiele różnych chorób róż i roślin ozdobnych, takich jak mączniak prawdziwy, czarna plamistość i rdza oraz choroby pędów bukszpanu. Do ochrony tulipanów, krzewów owocowych oraz truskawek, malin i jeżyn idealnie nadaje się Magnicur One-Day, który jest prawdziwym specjalistą w zwalczaniu szarej pleśni. Na uwagę zasługuje także Magnicur Energy, który zwalcza fytoftorozę i wiele innych chorób odglebowych oraz zgorzele siewek i sadzonek, zgniliznę korzeni i zgorzel zgnilakową. To produkt, który dodatkowo odkaża ziemię kompostową i działa prewencyjnie oraz leczniczo.

Do ochrony warzyw polecamy Magnicur Finito, który zwalcza zarazę ziemniaka i mączniaki rzekome. Dzięki dwóm substancjom czynnym działa kompleksowo, zapobiegając, lecząc i niszcząc choroby. Właściciele drzew i krzewów owocowych oraz hodowcy marchwi, truskawek i malin mogą wykorzystać Magnicur Gold, ktory skutecznie rozprawia się z parchem jabłoni, rdzą gruszy, mączniakami prawdziwymi, opadzinami liści i innymi chorobami grzybowymi. Multirose chroni róże i rośliny ozdobne przed mszycami, oraz chorobami grzybowymi, takimi jak np. czarna plamistość.

Prezentowane środki grzybobójcze to bardzo skuteczna pomoc na różnego rodzaju choroby roślin. Doskonale chronią rośliny uprawne i ozdobne przed niekorzystnym wpływem chorób grzybowych. Dzięki ich wykorzystaniu można wyeliminować zagrożenia i cieszyć się pięknem roślin ozdobnych i zdrowymi plonami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl